Telerite parandus. LCD-, LED- ja nutitelerite remont

Televiisor ei võta pilti ette?

Teleril on heli kadunud?

LCD paneel läks katki?

Pilt kumab läbi või mõni värvidest on kadunud?

Teler ei ühendu Internetiga?

Televiisor lülitub ise sisse ja välja?

Nende ja kõigi teiste murede puhul saad abi Netiabi Hoolduskeskuse kogenud tehnikutelt. Remondime kõikide tootjate eri tüüpi ja erinevatel tehnoloogiatel toimivaid telereid. Vanemaid kineskoobiga telereid me kahjuks ei paranda.

MIS TÜÜPI TELERIT SOOVID REMONTIDA?

Võta ühendust kontaktivormi kaudu ja arutame, kuidas saame Sind telerite remondil aidata.

Miks usaldada oma teleri remont Netiabi Hoolduskeskusele?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Oma laiapõhjalisele kogemusele tuginedes saame pakkuda tasuta veatuvastust, kui otsustad seadme remontida Netiabi Hoolduskeskuses – ning garantiid teostatud remondi- ja hooldustöödele.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub.

Kui vajad abi teleri, arvuti või muu elektroonika remondi ja hooldusega, võta meiega julgelt ühendust. Saada oma mure läbi päringuvormi, helista 5850 1010 või tule meie juurde kohale aadressile Saku 13, Tallinn.

Vajad abi teleri remondil? Võta meiega ühendust – saame Sind aidata!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Sulle meeldib Netiabi teenus? Soovita sõbrale!

  Top