Mängukonsoolide remont

Sinu Xbox ei tuvasta kõvaketast või ei lae plaate

Playstationi puldid ei ühendu konsooliga?

Konsool läheb kuumaks ja vajab puhastust?

Neile ja teistele mängukonsoolidega seonduvatele muredele saad abi Netiabi Hoolduskeskusest!

Xbox mängukonsoolid

Xbox 360 ja Xbox One koos kõigi oma variatsioonidega on maailma ühed kõige armastatumad ja populaarsemad mängukonsoolid. Ülemaailmselt tuntud tehnikahiiu Microsoft toodanguna võiks arvata, et tegemist on võrdlemisi töökindlate konsoolidega, kuid omad mured on ka neil.

Mõnel juhul kostub plaadipesast raginat ja konsool ei suuda seda lugeda, Xbox ei ole võimeline tegema uuendust, ei lähe käima või sulgub ootamatult. Samuti võib olla probleem ühenduvuses teleriga, kui Xboxil ei ole häält või pildikvaliteet on vilets või ei tööta puldid koos konsooliga. Kõvakettaga seonduvad probleemid saame lahendada kõvaketta vahetuse abil. Puldiga seotud probleeme on võimalik parandada puldi remondiga.

Sony Playstation

Xboxi üks suurimaid konkurente läbi viimaste kümnendite, Sony Playstationi hetkel viimane üllitis on PS4 koos oma mitmete eriväljaannetega. PS4 ning sellele eelnenud PS3 ja PS2 on mängurite lemmikud üle kogu maailma.

Kuid ka Playstation ei ole immuunne tehnikaprobleemidele. Kõige kurikuulsam probleem on “sinine surmajoon” ehk sinine pulseeriv tuluke konsooli küljel, mis siis kustub. See tähendab, et konsool ei suuda teleriga ühenduda ja lõpetab normaalviisil töötamise. Viga võib olla nii teleris, HDMI ühendustes, vooluvõrgus, konsooli kõvakettas kui ka pultide seadistuses kuid konkreetne lahendus selgub kohapeal.

Samuti võib tekkida probleem ülekuumenemisega, HDMI pesade või kaablitega või kuluvate puldikatetega. Kõvaketta rikked saame lahendada kõvaketta vahetuse abil. Pultidega seotud probleeme on võimalik lahendada pultide remondiga. Eelpool toodud probleemidele ja veel mitmetele teistele saad lahenduse Netiabist.

Nintendo Wii, WiiU ja Switch

Nintendo on loonud suurepäraseid interaktiivseid mängukonsoole alustades Wii ja lõpetades Switchiga, mis on nii käes hoitav minikonsool kui ka teleriga ühendatav ja dokitav tavakonsool. 

Kui Nintendo Wii on võrdlemisi töökindel esineb neilgi vigu mis on seotud plaadilugemisega kui ka muid füüsilisi vigastusi.

Nintendo switch peamised mured algavad paindumistega ja ekraanivigastustega, mis tekivad dokkimisel, vahel pilt tardub või tekivad “surnud” pikslid ning aku tundub väga kiiresti tühjenevat. Kui Sinu Nintendot vaevavad probleemid võta meiega ühendust – ja leiame lahendused.

Mida mängukonsooli remondil silmas pidada?

Lihtsamate tööde hinnad algavad populaarsete mudelite korral 7.25 €.

Parandatud konsooli võid kätte saada juba samal päeval või 2-3 nädala pärast. Remonditööde teostamise aeg sõltub probleemi keerukusest ja sellest, kas varuosa on laos olemas või tuleb kaugemalt tellida.

NB! Enne remonti teeme kindlaks, kas konsooli on majanduslikult mõistlik remontida või tasub osta asendus / alternatiiv.

Parandame erinevaid mängukonsoole:

Sony Playstation 2 | Sony Playstation 3 | Sony Playstation 4 | Sony Playstation 4 pro | Xbox 360 | Xbox One | Xbox One S | Xbox One X | Nintendo Wii | Nintendo Wii U | Nintendo Switch | NES Classic Edition | Nintendo 3DS | Playstation Portable PSP

Sinu mängukonsool on katki või ei toimi nii nagu peab? Aitame nii tarkvaraliste kui mehaaniliste probleemidega. Võta meiega ühendust!

    Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

    +372 5850 1010

    Anton Rütman
    teenindusjuht

    Top