Sülearvuti ekraanide vahetus. Mängukonsoolide, monitoride ja muu elektroonika remont

Digiboks ja teler ei ühendu? Kodukino ei tööta? Mängukonsool on katki? Netiabi Hoolduskeskus aitab remontida teleriga ühenduvaid lisaseadmeid. Saame aidata erinevat tüüpi ekraanide remondi, hoolduse ja vahetusega. Vanemaid kineskoobiga telereid ja monitore me kahjuks ei paranda.

MILLISE SEADME REMONDIL SAAME SIND AIDATA?

Sa ei leidnud oma seadet? Võta meiega ühendust – aitame erinevat tüüpi elektroonikaseadmete remondi ja hooldusega

Miks usaldada oma elektroonika remont Netiabi Hoolduskeskusele?

Netiabi Hoolduskeskus – 15 aastat asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda.

Oma laiapõhjalisele kogemusele tuginedes saame pakkuda tasuta veatuvastust, kui otsustad seadme remontida Netiabi Hoolduskeskuses – ning garantiid teostatud remondi- ja hooldustöödele.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub.

Vajad abi teleri, arvuti või muu elektroonika remondi ja hooldusega? Võta meiega julgelt ühendust!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  Anton Rütman
  teenindusjuht

  Sulle meeldib Netiabi teenus? Soovita sõbrale!

  Top