Netiabi Hoolduskeskus – asjatundlik IT-abi inimeselt inimesele

Netiabi Hoolduskeskus on juba 15 aastat pakkunud asjatundlikku IT-abi ja head teenindust tuhandetele klientidele Eestis, Lätis, Soomes ja Venemaal.

Teeme tööd kiiresti ja mõistlike hindadega. Meie kogenud spetsialistid on parandanud ja hinnanud kümnete tuhandete seadmete seisukorda. Kui otsustad remontida oma arvutit või elektroonikat Netiabi Hoolduskeskuses, saame pakkuda esmast veatuvastust tasuta ja garantiid teostatud töödele.

Meie peamised tegevusalad on:

 • Telerite remont
 • Arvutite remont ja hooldus
 • Elektroonikaseadmete remont ja hooldus
 • Andmete taastamine ja hävitamine
 • Eksperthinnangud era- ja äriklientidele

Lähtume oma töödes kliendi vajadustest ja võimalustest. Anname omapoolsed soovitused probleemide lahendamiseks ning kui mõnikord on kuluka remonditöö asemel otstarbekam soetada uus seade, siis soovitame seda kohe – me ei soovi tarbetuid töid tehes Sinu arvelt teenida.

Soovime IT- abi teha kliendile mõistetavaks ja kättesaadavaks. Selgitame vea tekkepõhjuseid, tööde sisu ning anname soovitusi probleemi edaspidiseks vältimiseks.

Miks valida Netiabi?

Pakume IT-abi inimeselt inimesele. Teadvustame, et klient ei vaja kedagi, kes lihtsalt remondiks tema televiisori või telefoni. Mõistame, et soovid teada ka probleemi tekkimise tagamaid, aru saada mida ja kuidas seadmega tehti ning nõuandeid, kuidas tulevikus probleeme vältida.

Meile on oluline Sinu rahulolu – vaid parimat teenindust pakkudes oleme suutnud luua lojaalse kliendibaasi, kes oma erinevate IT ja elektroonika alaste muredega ikka ja jälle meie poole pöördub.

Vajad abi arvutite ja elektroonika remondi ja hooldusega? Või soovid hoopis andmeid taastada? Võta meiega ühendust läbi kontaktivormi, helista meile +372 5850 1010 või tule kohale aadressile Saku 13.

Anton Rütman
Teenindusjuht

Mõned kliendid, kes on usaldanud oma igapäevased IT-tööd meie kätesse

Parandame kõikide tootjate erinevat tüüpi televiisoreid

Netiabi Hoolduskeskus remondib Sinu teleri kiiresti ja mõistliku hinnaga

Parandame katkised kõikide tootjate eri tüüpi telerid. Teler ei võta enam pilti ette, ei ühendus lisaseadmetega või heli on kadunud? Meie kogenud tehnikud aitavad lahendada neid ja kõiki teisi teleritega seonduvaid muresid.

Tuvastame probleemi, remondime seadme ja garanteerime tööde kvaliteedi.

Sinu teler ei tööta ja lemmiksaated jäävad nägemata? Ära vaeva pead – võta Netiabi Hoolduskeskusega ühendust, saame Sind aidata!

  Annan Netiabi- le (Infolink Grupp OÜ-le) nõusoleku saata minu e-posti aadressile uudiseid meie tegemistest. Oma nõusoleku saad igal ajahetkel tagasi võtta.

  +372 5850 1010

  NETIABI HOOLDUSKESKUS
  (Infolink Grupp OÜ)

  Saku 13, Tallinn 10126
  Reg.nr. 11181826
  KMKR EE101023177

  Top